SYMULATOR RODEO | TRAMPOLINA | BUNGEE RUN

Z NAMI SIĘ DOBRZE ZABAWISZ!

ORGANIZACJA IMPREZ

Zajmujemy się kompleksową organizacją różnorodnych wydarzeń firmowych, szkoleń, konferencji, warsztatów, wyjazdów oraz pikników firmowych i imprez integracyjnych.

Organizacja wydarzeń to dziedzina, w które wykorzystujemy doświadczenie zgromadzone w trakcie wielu lat pracy i współpracy z branżą turystyczną, hotelarską i szkoleniową.

W ramach organizacji wydarzeń zapewniamy przygotowanie i realizację programu, noclegi, wynajęcie terenu i sal szkoleniowych do realizacji programu, transfer uczestników autokarami lub busami oraz catering.

Przygotowujemy także całe spektrum wydarzeń dla klientów indywidualnych - organizujemy imprezy okolicznościowe, jubileuszowe, urodziny, komunie i podobne, bardzo ważne dla wielu z Państwa spotkania.

Nasze atrakcje mogą być doskonałym uzupełnieniem programu pikniku firmowego lub festynu. Można także traktować je jako Pogotowie Imprezowe - kiedy zaplanowany wcześniej program wydarzenia z różnych przyczyn nie jest możliwy do zrealizowania, jesteśmy w stanie zareagować błyskawicznie, uruchamiając na Państwa evencie Symulator Rodeo, naszą Trampolinę, czy Bungee Run.